Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dovolená pro kočku.

Nevím, kam svůj dotaz dát, snad sem, když chci zaplatit.
Řešíme s manželkou (mojí vlastní), kam letos na dovolenou. Nejlépe na wellness někam do lázní, tak na týden.
Problém je, že letos nebudeme mít hlídání pro kočku.
Je to bytová kočka, ven ji nepouštíme, nejvýše na chvíli na dvůr.
Můžete z vlastní zkušenosti poradit, kam bychom mohli jet i s kočkou?
[http://ekonomicka.poradna.net/file/view/12-d-jpg]

nějací příbuzní? sousedi? v krajním případě bych zkusil nějakého veterináře, nebo útulek,kterému jak řikáte zaplatíte za dobré zacházení a hlídání.

Při nejhorším hodně kočkolitu,schovat kytky aby je neožrala a dostatek jídla a vody a můžete vyrazit.

Máš jen dvě možnosti: ta první už byla popsána, ubytování se zvířetem se asi dá sehnat.
Druhá: mohu předat mé bohaté zkušenosti, ale ty by napadly každého: ukázat spolehlivému kamarádovi nebo příbuznému nachystané papání, misky, kočičí záchod a předat klíče. Flaška bude odměnou.
Pokud spolehlivého a ochotného kamaráda nemáš, nějaká hodná starší paní, kterou nebaví jen čumět na televizi a chce si trošku přivydělat, se přece musí najít. Kočky domácí se bát nemusí.
To jsem vlastně ani nemusel radit, určitě jsi nad těmito postupy přemýšlel.
Vícero způsobů jaksi už není (leda zůstat doma a věnovat se poezii nebo matematice, kočička bude fandit :-D )