Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Počítačový klub

Dobrý den,

Chtěl bych od Vás, čtenáři, slyšet objektivní názor na následující nápad.

Chtěl bych si založit počítačový klub, ve který by mohli moji klienti využívat pro následující činnosti:
Hraní na PC/Konzolích (prosté hraní + časté turnaje)
Hromadné sledování herních streamů
Podnikatelské prezentace
Návštěvu kurzů práce s pc
A nebo prostě jako prosté sociální místo, ve kterém naleznou lidi se stejnými zájmy - počítače.

Podnik by se nacházel ve městě s cca. 11 tisíci obyvateli a byl by to jediný podnik tohoto zaměření v okrese.

Záležitosti financí a vybavení mám již naplánované, jen mě zajímá názor lidí, kteří nejsou z mého okolí. Vím, že něco jako počítačová herna nemá velkou (možná žádnou) šanci na vytvoření uspokojivého zisku, ale na základě skutečnosti, že nic takového v okrese není si myslím, že by se to uchytnout mohlo.
Tak, jaký je Váš názor, popřípadě máte nějaké nápady se kterými byste se byli ochotni podělit?

Dokud trval, a trval dlouho, bylo to unikum. Vlastní ústředna a vysílače, promítací sál s filmotékou tehdy nesehnatelných kusů, interiér od Šípka, Tarantino a Kurosawa jako kulisa z monitorů na zdech, suterénní přítmí se svitem monitorů jako od Gibsona, pořádání Shocknights v Roxy... Taky to stálo desítky milionů dolarů. Kde je na takovou v podstatě zábavu sehnali? Dodnes si nemyslím, že něco vydělali, spíš to byl sociální projekt někoho s neomezeným rozpočtem.