Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Poskytnutí hypotéky

Dobrý den, máte někdo zkušenost nebo nevíte, zda banka poskytne hypoteční úvěr i na nemovitost, kterou mám již ve vlastnictví? Tzn. nechci za peníze kupovat nemovitost, ale peníze použiji na něco jiného. Děkuji

Normální hypotéky se dávají na bydlení - koupě nemovitosti (bytu, domu), případně rekonstrukci (zhodnocení) takové nemovitosti. Jsou striktně účelové. Bezúčelová je pouze americká hypotéka. Bežně spotřební úvěry jsou proti tomu o míli dražší (tam ale ničím není třeba ručit).