Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Povod vyrobku

Dobrý deň

Kupil som cez internet niečo a na obale bola nalepka "made in china" lenze pod nalepkou bolo "made in usa"
Tak kde vlastne sa to vyrobilo, moze ist v tomto pripade o fejkovy vyrobok? Alebo je to normalne, ale nevie niekto dovod preco sa to takto robý? Hhhhh

No já myslím, že se to původně vyrábělo v USA, pak to dali vyrábět do číny, ale protože měli už nasekané obaly, tak to vyřešili přelepkou. Kdysi jsme měli od jednoho dodavatele něco podobného, původní výrobce USA to předal mexikánům a taky se jenom přelepovalo na krabici made in na made by.

Uz v tom mam jasno. Ďakujem za odpovede. A ešte by som dodal ze dneska je uz skoro všetko made in china, keby ze to mam spocitat tak 99% výrobkov čo sa mi dostanú do rúk je made in china(okrem slovenských výrobkov). A to veru nieje najlepsie pre EÚ...