Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výběr banky.

Potřeboval bych poradit s výběrem banky. Nedávno mě bylo 18 a chtěl bych si zařídit nějáký bankovní účet kvůli výplatě atd... . nikdy jsem se o to nezajímal a tudiž o tom nic nevím. Kdyby někdo měl nějáký dobrý typ byl bych moc vděčný.

Já jsem zůstal u České spořitelny - něco jsem si tam zařizoval ještě v době, kdy pěkných pár bank šlo pod kytičky. Tehdy mi bylo řečeno, že ČS je velká banka a pokud krachne ta, tak už krachne všechno.
BTW: Už sis zjistil, kolik bys u ČS platil?

ČS je velká banka a pokud krachne ta, tak už krachne všechno.

:-) Přesně ten důvod, proč u ní zůstává tolik lidí. Zároveň už ale nějak nevidí, že zisky jdou do Rakouska, čili silná je možná Erste, ale pokud by došlo k nějakému průšvihu, kdopak asi bude důležitější - Čech, nebo Rakušák? ;-)