Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Stěhování nábytku - cena přepravy.

Řešíme problém jak vyklidit byt a současně jak zařídit byt. Nabízí se řešení aspoň část nábytku a zařízení z vyklízeného bytu použít v tom zařizovaném, aspoň do té doby než tam vybereme nový.
Problém je v tom, že ty dva byty jsou od sebe asi dvě stě kilometrů.
Tak se chci zeptat, kolik by asi stála přeprava, odhaduji to na jednu skříňovou ávii 30. Jestli se to vyplatí nebo raději starý nábytek rovnou vyhodit a do nového bytu koupit hned nový (i s tím, že při zařizování nás bude tlačit čas).

Stěhoval jsem mámu z baráku dobytu, vzdálenost mezi místy 380 km.
Jedna cesta včetně chlapů, co vynášeli nábytek z let 1970 do stěhovacího vozu s vlekem, stála 15 tisíc.Maminka trvala na tom odvézt ještě starou ložnici a obývací stěnu, staré skříně, angrešty ze zahrady, takže se jelo ještě jednou.Nakonec se skoro všechno vyhodilo a kupovalo se nové.Angrešty stěhování nepřežily.
Ale hlavně že se to muselo odvézt, starší lidi prostě nepochopíš.

Takže za mě, pokud kupujete jiný byt, kupte si nový nábytek.