Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak řešítě úschovu peněz do částky 100 tisíc ?

Dobrý den, obracím se na Vás všechny s prosbou nebo jestli by jste mi mohli poradit kam uschovat peníze nebo jestli má cenu pořídit trezor ? Nejsem zastánce obálek všude možně po baráku jelikož bydlím u rodičů a taky nechci si peníze dávat k ním a nechci aby o nich věděli.

Děkuji za rady, informace atd.

Evidentně ty peníze nemají skončit někde kde se dají nějakou firmou z-(ne-)hodnotit, jako na účtech, možná ani ty bezpčenostní schránky to nebudou. Držte se invencí jak ty prašule sikovně doma schovat. :-D

no furt se rozhoduju takže jsem rád za všechny rady ale schovat doma toho se zatím držim, přemýšlím spíš, že koupim menší nemovitost nebo pozemek
dík za info, stále můžete posílat další ať se můžu pořádně vybrat :D