Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak řešítě úschovu peněz do částky 100 tisíc ?

Dobrý den, obracím se na Vás všechny s prosbou nebo jestli by jste mi mohli poradit kam uschovat peníze nebo jestli má cenu pořídit trezor ? Nejsem zastánce obálek všude možně po baráku jelikož bydlím u rodičů a taky nechci si peníze dávat k ním a nechci aby o nich věděli.

Děkuji za rady, informace atd.

Otázkou je výběr peněz z účtu vs. přístup ke schránce v bance, jestli při runu lidí na banku zavřou banku a taky přístup ke schránkám. Je to jen úvaha, pak se nabízí schránky u nebankovních společností, vše má své rizika. :-) Prachy doma mají tu výhodu, že se dají nejrychleji rozfofrovat a jsou tam jiná rizika jejich znehodnocení ze strany škod a škůdců.
Třeba si vyrobit tajnou skrýš v domě rodičů. Zdi, podlahy, stropy.....

Evidentně ty peníze nemají skončit někde kde se dají nějakou firmou z-(ne-)hodnotit, jako na účtech, možná ani ty bezpčenostní schránky to nebudou. Držte se invencí jak ty prašule sikovně doma schovat. :-D

no furt se rozhoduju takže jsem rád za všechny rady ale schovat doma toho se zatím držim, přemýšlím spíš, že koupim menší nemovitost nebo pozemek
dík za info, stále můžete posílat další ať se můžu pořádně vybrat :D