Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výběr vysoké školy

Ahoj, nevím jestli se to tady tak úplně hodí, ale lepší umístění mě nenapadlo. Nicméně k mému dotazu, rozhoduji se, kterou VŠ studovat a už si opravdu nevím rady, proto bych potřeboval poradit, která VŠ pro mě bude nejvýhodnější, co se kvality výuky, uplatnění, možností dalšího studia týče. Na výběr mám 1. obor Regionální rozvoj a cestovní ruch (fakulta ekonomicko-správní, Masarykova univerzita), 2. Management sportu (fakulta sportovních studií, Masarykova univerzitra) 3. Matematické metody v ekonomice (fakluta podnikatelská, Vysoké učení technické Brno). Pokud by jste měli s něčím zkušenosti, nebo na to měli jen určitý názor, budu Vám vděčný.

Mám na výběr pouze tyhle 3 možnosti, protože jsem si v únoru dal takhle nešikovně přihlášky. Vidím to pouze na rok a potom zkusím něco lepšího, ale aspoň i ten rok chci dělat něco, co mi k něčemu bude a využiji nějak to, co se naučím. Takže za vás volba č. 3? :)