Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výběr vysoké školy

Ahoj, nevím jestli se to tady tak úplně hodí, ale lepší umístění mě nenapadlo. Nicméně k mému dotazu, rozhoduji se, kterou VŠ studovat a už si opravdu nevím rady, proto bych potřeboval poradit, která VŠ pro mě bude nejvýhodnější, co se kvality výuky, uplatnění, možností dalšího studia týče. Na výběr mám 1. obor Regionální rozvoj a cestovní ruch (fakulta ekonomicko-správní, Masarykova univerzita), 2. Management sportu (fakulta sportovních studií, Masarykova univerzitra) 3. Matematické metody v ekonomice (fakluta podnikatelská, Vysoké učení technické Brno). Pokud by jste měli s něčím zkušenosti, nebo na to měli jen určitý názor, budu Vám vděčný.

potřebuješ vidět studijní plán a osnovy, co všechno můžeš studovat, z toho tvého výběru ber základy práva, účetnictví, finance, ekonomie, programování

vypadá to, že se nechceš studiem předřít, nejsou to vysloveně spelializace typu doktor, právník, technolog, chemik, architekt - průměrně inteligentní člověk zvládne to co sis vybrat a uplatnění na trhu práce bude spíš o finální specializaci, kterou si na té škole vybereš, dost možná to bude nakonec to co ti jde nejlíp a život tě do té doby tak připraví

nebudeš první nebo poslední co po prvním roce tu školu zabalí a jdeš jinam, výběr můžeš vzít srdcem nebo kam jdou kamarádi, aby ses tam necítil sám (což je blbost, nových kamarádů tam bude až až) :-)

Mám na výběr pouze tyhle 3 možnosti, protože jsem si v únoru dal takhle nešikovně přihlášky. Vidím to pouze na rok a potom zkusím něco lepšího, ale aspoň i ten rok chci dělat něco, co mi k něčemu bude a využiji nějak to, co se naučím. Takže za vás volba č. 3? :)