Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno životopis po sš

Dobrý den,
chci vás poprosit o radu.
jsem vyučený auto elektrikář,a momentálně budu dělat závěrečné zkoušky z auto mechanika.
Jak sepsat životopis když nemám jakoby žádnou praxi a vyšel jsem právě ze školy?
s tou praxí..neberu praxe ve škole a v servisu(to je součást ve škole)
nebo bych to tam měl napsat?
Děkuji moc za radu

je spousty druhu zivotopisu a spousty sablon viz google a v kazdym muzes vyzdvihnout a minit neco a neco nemusis vubec.

A navodu jak uspet u potencionalniho zamestnavatele je k mani taky spoustu.V dnesni dobe dle meho nazoru tam muzes psat co chces, stejne te vemou a zacnes od "piky" ve zlutym tricku a ve svych monterkach.

U tvojho zamestnania to sice problem nie je, ale bezne sa odporuca byt v CV strucny. Je to logicke, bezny personalista riesi stovky ziadosti a prve kolo robi triedenim v style pozriem sa na CV, prebehnem ocami a bud posuniem napravo (mozno prijmeme) alebo nalavo (neprijaty).
Napriklad vzdelanie pis len najvyssie dosiahnute (tvoja ZS malokoho zaujima), naopak ak nemas prax nafukni to, co najviac, takze urcite by som tam dal prax zo skoly a ak si sa hral s niecim z odboru doma napisal by som tam nieco v style "skusenosti s montazou toho a toho). Nevadi, ze si to montoval len raz a ze si to uz nepamatas, dolezite je, ze personalistovi sa musi zdat, ze nieco vies.
Proste sa tak lehce prifoukni nech vyzeras vacsi, podstatne je dostat sa do zaverecneho kola pohovoru, kde uz to uhras na osobne caro a sympatie;o).
Toto su vsak skor vseobecne rady, pretoze u teba sa tvojim zivotopisom bude zaoberat asi len majitel servisu, na osobny pohovor pojdes tak, ci tak, tazke je to vlastne jedno, co tam napises;o).