Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výhodný mobilní tarif

Ahoj,
v lednu jsem si koupil nový smartphone a zjistil jsem, že bych potřeboval ten internet trošku vylepšit.
Momentálně mám od T-Mobile Twist. Za internet se 40MB FUP platím týdně 40Kč. Pak buď musím připlatit, nebo mám pomalý net.
Máte to někde levnější? Jde mi o RYCHLÝ internet s větším množstvím dat za lepší ceny. Volání mě nezajímá - pár minut měsíčně, SMS taky moc ne.
Jde někde sehnat víc internetu tak to těch dvou stovek měsíčně?
Preferuji předplacenou kartu, nějakou smlouvu se mi moc uzavírat nechce, ale kdyby to fakt stálo za to tak o tom popřemýšlím.

Souhrn: Rychlý internet s cenou pod 1Kč/MB. Je něco takového?

Já zase sháním něco typu kredit, ale s cenou tak 2-4 Kč/min (bonusem je účtování po sekundě), protože volání za 6Kč u ouvejtůtů je drahý. Nechci nějaký paušál. protože to jsou vyhozené peníze, když tolik nevolám. Který virtuální operátor toto nabízí? Kdysi jsem hledal a uvízl mi v paměti Blesk, Tesco, čez mobil, ale třeba se ceny změnily.