Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výhodný mobilní tarif

Ahoj,
v lednu jsem si koupil nový smartphone a zjistil jsem, že bych potřeboval ten internet trošku vylepšit.
Momentálně mám od T-Mobile Twist. Za internet se 40MB FUP platím týdně 40Kč. Pak buď musím připlatit, nebo mám pomalý net.
Máte to někde levnější? Jde mi o RYCHLÝ internet s větším množstvím dat za lepší ceny. Volání mě nezajímá - pár minut měsíčně, SMS taky moc ne.
Jde někde sehnat víc internetu tak to těch dvou stovek měsíčně?
Preferuji předplacenou kartu, nějakou smlouvu se mi moc uzavírat nechce, ale kdyby to fakt stálo za to tak o tom popřemýšlím.

Souhrn: Rychlý internet s cenou pod 1Kč/MB. Je něco takového?

Co je tak skvělého na té kartičce? Vždycky mi z toho drnčí hlava když chci platit na samoobslužce a pětkrát mi to řekne ať tam vložim klabkard...
Jediný čeho jsem si zatim všiml, že mohu mít fotbalový no-name míč za 400,- (Nike, Adidas stojí stejně tak, ale kvalita je jinde), pak že mohu ušetřit na tesco mlíku 4 koruny (radši si koupím kvalitní mlíko za 30,- a pochutnám si), a teď vidím tesco operátora... jsou tu ještě nějaké "výhody"?

Ano, problém vidím v tom, že musíte mít jejich simkartu, tudíž využívat i služby na volání. Nevidím už rozdíl, jestli mít neomezený tarif od jiných operátorů s ef-úpkem 1,5gb za 700,- nebo platit 450,- z fup 150mb (základní balíček volání 300,- + 150,- za internet). Telefon vám datovej limit sežere ihned. Pokud si člověk chce vzít tarif podobný těm co nabízí o2,vodafone,t-mobile tedy 1gb (maximum co tesco nabízí), tak už to vyjde na 650,- + to co člověk provolá nad rámec balíčku. Takže v tom extra výhody nevidím.

Clubcard, kterou určitě doporučuji pořídit, i kdyby jen čistě pro tento účel

Můj dotaz ale reagoval na tuhle větu. Chtěl jsem vědět jaké to má "výhody" čistě ze zvědavosti. Na webu jsem jich moc nenašel.

Počkat - já to pochopil tak, že stačí mít Clubcard propojenou se SIM a internet je za polovinu. Pokud se připlácí 300Kč každý měsíc, zásadně to mění situaci. Obchodní podmínky jsem zatím nečetl, nicméně z webu jsem to pochopil takto.

Takhle můžu zůstat u T a navyšovat si FUP do 450Kč... :(
Třeba to objasní Kurt? :)

Musíš číst všechno, nejen reklamní nabídku co ti vyskočí na celej monitor. Sice píší, že používají k přenosu síť Telefonici (O2), takže by se mohlo zdát, že ti tu službu poskytují navíc spolu s tvým současným operátorem, ale realita je jinde. Upřímně řečeno, já být operátorem (O2,Vod., T.) tak si taky nenechám brát kšefty od parazita na mé vlastní síťi. U toho tesca musíš mít simku, a aby ti to k něčemu bylo tak vlastně si zaplatit i volání. Koukni do ceníku a na poskytované balíčky, možná tam je i nějaké levnější volání. Každopádně já tam žádné výhody nenašel.

Debetní Tesco kartou (vylepšení Clubcart) nakupujeme celý měsíc, ve všech obchodech, i na internetu. Po skončení měsíce je potřeba utracenou částku do 20. dne následujícího měsíce zaplatit a neplatí se žádný úrok ani žádný poplatek (takovou kartu už ale dnes neseženeš). Z nákupů v Tescu připočítávají 2 clubcard body za 10Kč, za nákupy jinde 1 bod. Body se přičítají i za platbu el. energie/plynu u e.onu. Jednou za čtvrt roku body vymění v poměru 1:10 za peníze, přijde brožurka s peněžníma poukázkama, obvykle nám chodí mezi 500-1000 koruny.

Jednoduše: za nákup v Tescu dostaneš 2% a za nákupy kdekoliv jinde 1% z utracené částky zpět ve formě peněžních poukázek.

Proč nechávat ročně 2-4 tisíce ležet na ulici, navíc mít celý měsíc nákupy na úvěr zcela zadarmo (peníze mohou vydělávat jinde). Že někde vědí, že v Tescu kupuju hajzlpapír, tatranky, olej a kočičí granule a v sámošce čorízo, mi opravdu žíly netrhá.

Já zase sháním něco typu kredit, ale s cenou tak 2-4 Kč/min (bonusem je účtování po sekundě), protože volání za 6Kč u ouvejtůtů je drahý. Nechci nějaký paušál. protože to jsou vyhozené peníze, když tolik nevolám. Který virtuální operátor toto nabízí? Kdysi jsem hledal a uvízl mi v paměti Blesk, Tesco, čez mobil, ale třeba se ceny změnily.