Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Pokladna ?

Zdravím lidi....

Budu si otvírat menší prodejnu a dostal jsem s k problému jménem pokladna. Vím že registrační pokladna není ze zákona povinna, pokladní systémy jsou zbytečně nákladné a vzhledem k mému "krasopísmu" ani klasické paragony nepřicházejí do úvahy. Existuje tedy možnost jiného markování a následného tisku účtenky? Napadlo mě třeba jestli je nějaká možnost využívat registrační pokladnu bez "registrace". díky za rady

Kedze na rozdiel od nas nemate poklad zavedene povinne (v principe je to, ale dobra vec) tak odporucam tiez z vlastnej skusenosti vyuzit moznost tlacenie ucteniek z oblubeneho uctovneho sw. Dnes snad podoruje kazdy serizonejsi.
V spolupraci s malou tlaciarnickou na termopapier je to defacto sw registracna pokladnica bez nutnosti specialneho skolenia a programovania.