Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Konsolidace půjček

Dobrý den, chci se zeptat jakou společnost by jste doporučili na konsolidaci půjček? Mám k doplacení 15 tis. kreditní kartu, 10 tis. kontokorent a cca 21 tis. splátku motorky. Zkoušel jsem se ptát přímo v bance kde mám účet a po výpočtu mi řekli měsíční splátku 2600,-Kč. Díky za rady

No to mi řekla paní jen po telefonu orientačně, nabídlo ji to prý víc variant splátek, ale v bance už jsem byl a bohužel je tam problém, že z roku 2010 mám zápis v registru na částku 4016,-Kč, a díky tomu ji to nepustilo dál na konkrétní žádost. Zkusím požádat o výmaz (mělo by to jít po dvou letech snad). Jinak tahle částka se mi zdá akorát, šlo mě spíš o to zda nemá někdo přímo zkušenosti s někým jiným. Já mám GE Money.

Požiadat o vymaz z registra dlžnikov može len inštitucia,ktora tam niekoho dala zapisat,pokial je dotyčny v registri dlžnikov,tak to znamena,že tych cca 4000,- dlži a nesplatil ich niekomu a ten ich stale vedie ako nesplatenu pohladavku,v registri dlžnikov je dlžnik vedeny minimalne 5 rokov,pokial v tejto dobe splati pohladavku a nesposobi si nejaky iny dlh,tak inštitucia,ktora ho do registra dala zapisat automaticky požiada o vymaz z registra dlžnikov,pokial dlžnik pohladavku nesplati,alebo "vyrobi" dalši dlh,tak sa lehota zapisu predlži o dalšich 5 rokov,na ponechanie v registri maju vplyv aj nedoplatky na povinnych odvodoch/zdravotne,socialne poistenie etc../ a napr. pokuty za jazdu bez platneho cestovneho dokladu etc.....jediny pripad,kedy može požiadat sam dlžnik o vymaz z registra dlžnikov je vtedy,ked je tam zapisany bezdovodne,to si ovšem musi narokovat sudnou cestou na občianskopravnom konani,s dlžnikmi inštitucia medzibankoveho registra dlžnikov priamo nekomunikuje,je to služba,ktora služi vylučne pre finančne inštitucie,kde sa overuje platobna disciplina,bonita a spolahlivost potencionalnych adeptov na poskytnutie uverov.....