Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pracovní licenční smlouva

Dobrý den,
včera jsem byl na pohovoru a postoupil jsem do druhého kola. Pán, který mi volal říkal že pokud mě přijmou budu podepisovat licenční smlouvu a budou po mě chtít zálohu 300,-
Tak jsem se chtěl zeptat co to ta licenční smlouva vůbec je, jelikož na internetu jsem nějaký popis nenašel a zda není podezřelé že po mě chtějí tu zálohu.
Předem Vám všem děkuji za smysluplné odpovědi.

Ahojte...
Dnes jsem byla na pohovoru....chtějí 400,- za rezervaci licence o spolupráci, samotná licence pak vyjde na 1,700,- jedná se o firmu Svět zdraví a krásy - www.nutristyl.cz vybrali mě na pozici konzultantka na pobočce, zítra mám jít na školení a opravdu nevím, zda tam mám jít nebo ne :(

Zásadně dopředu nic neplatit,solidní firma si případné náklady odečte až z první mzdy.Jediné vydání,které si uchazeč hradí,je zdravotní vstupní prohlídka u lékaře,některé firmy ji pak zpětně uhradí.
A rezervace licence za 400 je co?Že si zapíší Tvoje jméno do listiny čekatelů,kteří pak s radostí zaplatí dalších 1700 korun za nějaký papír?