Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem jsem student, finanční poradce

Zdravím,
jsem student střední školy, a dělám pro velkou finančně poradenskou společnost, ale mám problémy.
Kvůli mého věku a důvodu, že jsem na střední škole, nechce hodně mých potenciálních klientů ani slyšet o tom, že bych jim mohl dělat nějaké smlouvy.. Věnuji se tomu 3 roky a myslím, že to umím třeba daleko lépe než paní na pobočce. Poraďte mi něco k tomu, jak to dělat. Opravdu už nevím, protože klienty nemám často kvůli věku. Díky za odpovědi. Lidem kterým jsem dělal pojistky, jsou nad míru spokojení.. Ale jak to mám ukázat i ostatním, kteří jsou noví a třeba mi kvůli věku nevěří ?

Tak mne napadlo - přímo v hlavě: Tady nějaký šmudla hledal co nejlevnější pojištění auta:
http://ekonomicka.poradna.net/q/view/1136-povinne- ruceni-pro-mlade-ridice
Pokud taky děláš do aut, třeba získáš klienta.
A vůbec s těmi auty: Když jsem si kupoval nové auto, chtěl jsem ho mít pojištěné už když jsem vyjížděl z prodejny. A hodilo se mi, že přímo v té prodejně seděl pojišťovák a s ním jsem tu pojistku uzavřel. Ale předpokládám, že takové posty jsou obsazené. Nebo jak jsem psal výše, chodit do firem a lákat dušičky třeba na pojištění proti škodě zaměstnavateli.