Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mám jako dlouholetý zákazník zkousnout 40% slevu pro nové zákazníky?

Zdravím, dozvěděl jsem se, že Kabelová televize v našem městě poskytuje 40% slevy pro nové zákazníky na připojení k internetu. Akce byla dočasná, nicméně pokud člověk nepatřil mezi ty šťastné, kteří se o této akci dozvěděli (o jakémsi letáku většina mnou dotázaných lidí nemá tušení, webové stránky se o žádné akci nezmiňují), tak se o ní nedozvěděl.

Když jsem se kabelovky dotazoval, na co mám jako stávající zákazník nárok, nabídli mi maximálně 15% slevu, když uzavřu novou smlouvu na 2 roky.

Nový zákazník tak za dva roky zaplatí 6960 Kč (290 Kč/měsíc), já bych zaplatil 9960 Kč (415 Kč/měsíc) a stálý zákazník bez nové smlouvy (a tedy bez nároku na jakoukoli cenu) by zaplatil 11712 Kč (488 Kč/měsíc) za stejné 25 MBps.

Je toto normální a dovolené zákony? Osobně nad tou představou dotování cizího internetu dosti skřípu zuby a uvažuji o ukončení smlouvy.

Předem díky.

Pokial firma uprednostnuje novych pred stavajucimi zakaznikmi co ti brani stat sa novym zakaznikom? Vypoviem zmluvu, odpoja ma a hned na to im volam, ze to chcem zapojit opat...samozrejme so 40$ zlavou.
Nieco podobne mal kedysi u nas Telekom a riesilo sa to priamo na predajni vypovedou a naslednym spisanim novej zmluvy.