Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Roznos letáků - odměna

Dobrý den, mám zájem o roznos letáků a mám víceméně domluvený ten roznos u české distribuční.. Kolik bych mohl asi dostat za měsíc ?
Přibližně.. Děkuji.. Jinak pište ještě zkušenosti s tímto...

jestli můžete tak se vyhněte,letáky nevozí,jak mají a o placení to platí 2x.Upomínáte a nic se neděje.Ani příslušné úřady s nimi nic nesvedou nebo spíš nechtějí.Jen slibují,pokaždý někdo jiný.Mám s nimi ,,zkušenost,, už před pár lety a teď znovu.