Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Roznos letáků - odměna

Dobrý den, mám zájem o roznos letáků a mám víceméně domluvený ten roznos u české distribuční.. Kolik bych mohl asi dostat za měsíc ?
Přibližně.. Děkuji.. Jinak pište ještě zkušenosti s tímto...

K těm letácím v odpadu na papír - většinou se tak děje se sohlasem zaměstnavatele. Protože je (stejně jako brigádník) placený za kus letáku. Distributor dostane třeba 1 Kč za roznesený leták, brigádník třeba 0,30 Kč za roznesený leták. Pro oba je kontraproduktivní snižovat počet kusů. Takže se roznáší třeba 2x víc letáků než je reálně potřeba a přebytek potom brigádník prostě švihne do kontejneru.

O tom pochybuju. Majitel letáku - třeba Tesco - to ohlásí distributorovi. Distributor o tom vyhazování dobře ví, takže nejspíš slíbí nápravu a neudělá nic.

Mimochodem, když jsem při škole roznášela, tak jsem měla měsíčně kolem tisícovky a roznášela jsem tak 2 metry letáků (do výšky naskládaných na sebe) každý týden. Vycházelo to tak 65,- čistýho na hodinu? Tak nějak.

To je problém se jich zeptat? Uděláš jim práci a za to ti náleží odměna. Jestli je odpovídající, to už musíš posoudit sám, jestli jsi to za to, co ti nabídnou, ochoten dělat. Když domlouváš nějakou práci, tak si rovnou domluv i odměnu za tu práci. Nás se neptej, ptej se jich.

jestli můžete tak se vyhněte,letáky nevozí,jak mají a o placení to platí 2x.Upomínáte a nic se neděje.Ani příslušné úřady s nimi nic nesvedou nebo spíš nechtějí.Jen slibují,pokaždý někdo jiný.Mám s nimi ,,zkušenost,, už před pár lety a teď znovu.