Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ceny za sluzby ked zacinam

Dobry den. Zacinam podnikat v oblasti maserstav. Stojim pred otazkou ci dat nizsie ceny od zaciatku alebo dat ceny ako konkurencia? Nechcem upadnut ako ty co dvaju ceny cez zlavomaty a potom sa cuduju, ze nemaju z coho zit. Uvedomujem si, ze nedokazem urobit viac masazi za urcity cas preto sa musi ceny pohybvat podla nakladov a miery zisku.

Za odpoved dakujem DODO
Zmena kategórie, pôvodne: Marketing (fleg)

Je to tak, jak píše kolega fleg - masáže jsou individuální služba, kde ani tak nezáleží na tom, kolik si za ní řeknete, ale jak kvalitně jí provedete - je to podobné jako třeba kadeřnictví. Pokud budete mít dobré reference, budou k vám lidé chodit a vy můžete zvýšit cenu (to proto, abyste se z toho masírování nezbláznil a neoddělal si své vlastní zdraví) - pokud o vás ti, kteří masáž absolvují, začnou říkat, že to neumíte, můžete chtít klidně 2 eura za hodinu a nikdo normální k vám nepřijde.