Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Byt 3+1 Airbnb

Ahoj vsem mam byt 3+1 v OV a nehodlam ho prodavat ani v nem bydlet nevite zdali by bylo lepsi ho pouze pronajmout a nebo zhodnocovat pomoci Airbnb ma nekdo zkusenosti co z toho je lepsi a proc?

vygoogluj si téma nájemmní a podnájemní smlouva (jaké jsou rozdíly), u krátkodobých pobytů jako Airbnb musíš řešit úklidy, povlečení postelí atd. (lze sjednat externí firmou), co je lepší je pouze a jen na tvých zkušenostech, které získáš ;-)