Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem prebytky fve

ahoj vsem,

rad bych dal otazku do placu. jak resite a jake mate zkusenosti s prodejem/vykupem prebytku elektriny FVE? prohlizim ruzne firmy, ktere se tim zabyvaji, a musim uznat, tezko nekoho vybrat. mate nekdo nejaky typ a zkusenosti? jak jste to kdo vyresil?

diky za vase nazory

Co muzes, tak spotrebuj
Pokud mas prebytky, tak krome virtualnich baterii jsou 2 typy vykupu:
1. Staly mesicni poplatek
2. Poplatek za dodanou kWh

Musis si spocitat, co ti vyjde lip, jestli 12 mesicnich poplatku nebo prebytky x poplatek. Za mne ta druha moznost.

Driv byly smlouvy s pevnou vykupni cenou, nevim, jestli jsou jeste k dispozici, vetsinou to bylo vazane i na odber.

Ja nakupuji i prodavam za spot. Jen musis prebytky o vikendu vypnout, protoze jsou ceny v posledni dobe o vikendu záporné.