Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Daňové přiznání - pozastavená živnost

Dobrý den,

Od roku 1996 mám živnostenský list, ale nikdy jsem nezačal podnikat. Nikdy jsem ho nepozastavil. Loni mi přišla povinnost aktivovat datovou schránku. Na úřadě jsem pak živnost pozastavil. Nikdy jsem nepodával daňové přiznání, ale nebyl jsem prý jediný a žádný problém s tím nenastal. Měl bych letos daňové přiznání podat, když jsem živnost loni v březnu pozastavil? Myslim si že ano, i když jsem ho doteď nikdy nepodával.
Díky

Dobrý den,

vyplnil jsem formulář pro čestné prohlášení, přihlásil se přes portál občana k vyplnění daně, ale v nabídce jsou pouze roky 2021,2022.
Tzn. že tento rok nic vyplňovat nemusím, ale měl bych odeslat požadavek na formuláře pro ty roky předešlé? Nebo stačí jen odeslat čestná prohlášení? Díky