Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Urad prace - lokacia

Dobry den, chcem sa opytat ci zalezi na lokacii uradu prace kde sa evidujem, ci podla toho hladaju uradnici mi pracu, alebo na tom nezalezi pretoze im zadam v akej lokalite si hladam pracu?
Napriklad ak sa evidujem v Kezmarku na vychode alebo v BA, je v BA vacsia sanca ze mi najdu pracu v oblasti IT? Alebo hladat budu rovnako?

Nepytam sa pre to, ze sa spolieham na to ze mi urad najde moju vysnenu pracu len sa pytam :)

Dakujem

https://www.upsvr.gov.sk/sluzby-zamestnanosti/aktuality/ako-sa-zaevidovat-na-urade-prace-socialnych-veci-a-rodiny-od-15.09.2023.html?page_id=1235794
V popise sa okrem iného spomína "osobne" - t.z. v mieste bydliska. Čo sa ponuky práce týka - pokiaľ nemáš vážne dôvody, alebo nepodáš podmienku dostupnosti - ÚPSVaR vyhľadá ponuky práce na celom Slovensku. Ak by si prijal niekde ďalej - môžeš potom žiadať príspevok na cestovanie, ubytovanie.