Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dokdy nejpozději zaplatit nedoplatek za elektřinu u innogy?

Ahoj bohužel se mi už nepodařilo se dovolat na zákaznickou linku innogy ohledně dokdy zaplatit nedoplatek za elektřinu.

Nikdy jsem předtím nedoplatek neměl.Konec vyúčtování je k poslednímu dni v měsíci únoru. Lze tento nedoplatek zaplatit až v dalším měsíci březnu po 15 dni?

Vím že mám počkat do rána a zavolat tam ale už teď bych rád věděl jak dalece ten nedoplatek lze oddálit.

Moment takže termín splatnosti nedoplatku za elektřinu u innogy je vždy jiný?

Ne nemám ještě vyúčtování za elektřinu to přijde za necelé dva týdny.

A proč to řeším? Musím zaplatit za nové zboží do domácnosti bez kterého to nejde nechat na pozdější dobu a musí se koupit hned.