Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Finanční převod na SK

Dobrý den,

kupuji nové auto, budu tedy posílat velkou částku z CZ na SK bankovní účet. Poradíte mi jak co nejvíce ušetřit na kurzovních rozdílech? Aktuálně obvolávám banky (mám jich více), ale možná je tu i jiná varianta, jak dobře poslat peníze?

Díky...

Tomu se zdráhám uvěřit, tohle je pomalu perpetuum mobile :-)

Takže ideálně nechat si přepočítávat koruny výhodnějším kurzem než ČNB střed a okamžitě je nějakou výše uvedenou službou vrátit na Kč - a hned znova a znova. Bezpracný zisk v neomezené výši...

Tím netvrdím, že to tak v Raifce nemohou mít, třeba tam někomu hráblo. Nebo jsi super VIP.