Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zadlužení mikropůjčkama

Dobrý den, jsem hloupej a zadlužil jsem se mikropůjčkama mám jich dohromady asi za 70tis a k tomu ještě nějaké dlouhodobé půjčky a začínám být v pasti, nemám z čeho platit a nevím co s tím. Když se snažím najít nějakou radu na internetu, tak na mě vyskakují jen samé nabídky dalších půjček. Nejlepší způsob by pro mě byla konsolidace, abych mohl splácet pár let co jsem si nadrobil, ale tu mi nikde neudělají, protože mám záznam v registru, mám hodně dluhů a ještě jsem měnil práci a jsem teď osvč pár měsíců. Neměl by tu někdo radu jak se z tohoto dostat? Díky.

Insolvence - clovek jde donaha, odhali svoje pujcky i prijmy verejne prede vsemi a 5 let musi sekat latinu a zit skrome.
To se ti nechce.
Tak si udelej malou soukromou insolvenci pred pribuznejma.
Mila babicko, dluzim 70k (mikro) + 150k (velke pujcky). Zaplatis to prosim za me ?
Budu ti to splacet 5-10 let, kazdy mesic se u tebe objevim s dluznou splatkou a svoji vyplatnici.
220k dluh splatny za pet let - dela 3,6k mesicne x 60mesicu = 220k