Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem investice přes EVO22 tech produkt "STAKE 21"

Dobrý Den, narazil jsem na tuto společnost EVO22 tech s produktem "STAKE 21" s druhem produktu "fixní zápůjčka", dobou trvání "2 roky", s druhem digitálního aktiva "USDT", Úrok (přírůstek množství zapůjčeného digitálního aktiva):21% p.a. počítaný denně, dále s podmínkou poplatku 2% při vkladu a minimální jednotlivé množství zapůjčeného digitálního aktiva: 250 USDT.

Jsem osobou, která se nachází v levém cash flow kvadrantu. Je tato nabídka zaměřena pro osoby nacházející se v pravém cash flow kvadrantu?

Našel jsem si k zápůjčce ještě info: https://dostupnyadvokat.cz/blog/smlouva-pujcka. můžete mi prosím ještě někdo napovědět než začnu investovat na co bych si ještě měl dát pozor?

Potvrzením tohoto Produktového listu výslovně požaduji, aby bylo plnění smlouvy, tedy zapůjčení
digitálního aktiva z mé strany a přirůstání úroku bylo zahájeno před uplynutím čtrnácti (14) dnů ode
dne uzavření smlouvy o zápůjčce. Jsem si vědom(a), že v takovém případě nemám právo odstoupit od
uzavřené smlouvy o zápůjčce bez uvedení důvodu podle příslušných ustanovení zákona č. 89/2012
Sb., občanský zákoník, ve znění pozdějších předpisů. Tento požadavek se vztahuje i na jakékoliv další
zapůjčení digitálních aktiv na základě uzavřené smlouvy o zápůjčce.

Podľa môjho názoru, toto

21% p.a. počítaný denně,

smrdí!
A je tam toho ešte viac, čo smrdí!

podmínkou poplatku 2% při vkladu a minimální jednotlivé množství zapůjčeného digitálního aktiva: 250 USDT.

a toto

zapůjčení
digitálního aktiva z mé strany a přirůstání úroku bylo zahájeno před uplynutím čtrnácti (14) dnů ode
dne uzavření smlouvy o zápůjčce.

Stačí, aby si sa pozabudol a zmluva sa automaticky predĺžuje o ďalšie dva roky. Nekončí automaticky po dvoch rokoch, ty sám ju musíš ukončiť.

Nehledal jsem podrobnosti, stačí mi ta cifra 21…

Pokud by mi dnes někdo nabídl roční zhodnocení 21%, budu přesvědčen na 100,00%, že je to slušně řečeno nesmysl, že o peníze nenávratně přijdu. Jediná výjimka, že bych byl úplně na počátku Ponziho pyramidy, čemuž bych v tomto uvedeném případě dával tak 0,00% pravděpodobnost. Tuhle pozici mohou mít POUZE vyvolení, což ty očividně nejsi.

Ty se rozhoduj pochopitelně jak chceš.