Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem OBZP a prispevek na bydleni

ahoj vsem jsem OBZP a mam 2 brigady respektive uz jen jednu. a z te nejak nevyziju - mam narok na prispevek na bydleni ?
mam byt v ov kde jsou naklady 6000 energie a fond oprav, jidlo 4000 a 2400 zdravotni..
brigady jsou nedolozitelne proto jsem obzp. otazka zni co musim dokladat u prispevku pokud mam brigady ne uplne jako nabílo ....

Dekuji za odpoved a jeste se zeptam veta "Zároveň jsem si vědom(a), že ÚP může provést šetření v bytě za účelem ověření skutečností rozhodných pro nárok a výši dávky." - to se provadi normalne ? ze nebydlite treba s druzkou kdyz to chcete mit na sebe a svuj byt?