Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Roční zúčtování daně

Hezký večer, k lednové mzdě mi zaměstnavatel vrátil daně za minulý rok, zapomněl jsem ale na daně úroků z hypotéky a zvýhodnění na dítě. A roční zúčtování je do 15.2. Dá se to ještě nějak řešit, podáním daňového přiznání? A není potom problém když u současného zaměstnavatele jsem od září 2022?

Podat daňové přiznání by mělo být možné. Je potřeba od zaměstnavatele získat potvrzení o ročním zúčtování a podle toho upravit výši zaplacených záloh na daňovém přiznání. Nenapadá mě důvod, proč by na to měla mít vliv délka současného zaměstnání.