Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem plyn relax+ 24 nebo plyn s novým tarifem start 12

Dobrý Den, dnes mi přišla nabídka na uzavření nové smlouvy u plynu tarif "start 12".Původní tarif co ted mám je plyn "relax+ 24", jehož fixace je do 30.4.23. Šli by jste do nového tarifu start 12, jehož nabídka je se stálou platbou 105kč za měsíc a dobou na 1 rok?

našel jsem nějaký web kde zjistím co je výhodnější viz https://www.usetreno.cz/kalkulacka-cen-plynu/, ale je tam napsano:

beru na vědomí znění Podmínek portálu Ušetřeno.cz a Zásad zpracování osobních údajů . Kliknutím na tlačítko „Ukázat srovnání“ dojde k uzavření smlouvy o informačním a srovnávacím servisu (smlouva) připojením jednoduchého elektronického podpisu. Smlouva může být uzavřena nebo upravena rovněž sdělením Vašich osobních údajů a dalších doplňujících informací.

Mám tarif "relax+ 24" ale na usetreno.cz je v nabíce tarif "relax+ 24 A", "relax+ 24 B", "relax+ 24 C", "relax+ 24 D", "relax+ 24 E" a "relax+ 24 F".

Ve smlouvě v aplikaci innogy - dokumenty - je napsáno jen produktová řada plyn "relax+ 24". Co přesně označují ty písmena a které vybrat?

U Innogy mají nový ceník za plyn platný od 20.1.23 - tarif "start 12" platný po dobu 1 roku - ja využiji tzv. VAŘÍM nebo si raději nechat zafixovaný plyn do konce dubna, abych to pak neměl drahžší od začatku května?