Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jake pujcky vybrat

Zdravím, jsem v obtízne situaci, kdy mi zvedli najem cenu za energie a materska mi nestaci, uvazuji o pujcce, ale vubec se v tom nevyznam, mohl by nekdo poradit?

V bance mi neupjci, tak jsem hledala nejake rychle pujcky - nasla jsem pujcky viva-credit.cz/... nebo rychlopujcky.eu/... nebo flexifin.cz/... mate někdo zkušenosti?

Děkuji.

Novotná

Takže to chápu dobře, že jsi na mateřský a nemáš z čeho platit běžné měsíční výdaje ale uvažuješ o půjčce, kterou budeš muset splácet pravidelně několik měsíců (let) přičemž ty měsíční náklady budou pořád stejné ? (Minimálně třeba rok, než se trošku uklidní ceny energií - pokud vůbec ?) Tak to není moc chytrý :)

Půjčkou naprosto nic ve své situaci nevyřešíš - a tím tuplem nebankovní půjčkou, která je cestou do pekel či pod most, stav se na úřadě práce, vybav si příspěvek na bydlení.
Vláda slíbila, že nikoho nenechají padnout, tak snad to vyjde. A vím, vybavovat to papírování kolem toho může být docela opruz, existují snad i nějaké bezplatné poradny.