Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Praktiky UniCredit Bank

Chci vás důrazně varovat před praktikami UCB.
UCB ruší účty klientům, protože ignorovali e-maily a SMS s výzvou k aktualizaci klientských údajů.
Kdo by taky reagoval, když se u něj nic nezměnilo a j edlouhodobě v zahraničí. Kdo by chtěl řešit šikanózní spamování z banky (SMS a e-maily)? Přitom UCB výzvy nebyly zaslány na kontaktní adresu listovní zásilkou! Klient nemá doklad v ruce a nemohl s ním fyzicky disponovat. Informaci o výpovědi a zrušení účtů posílají obyčejnou listovní zásilkou, kterou pošta běžně ztrácí nebo vhazuje do cizích schránek!

Situace je vážná.
Je nuté to nekompromisně řešit s UCB, ČNB, finančním arbitrem.
UCB byla opakovaně řešena, udělena pokuta od ČNB, finanční arbitr rozhodoval ve prospěch klientů.

Holt se zase vy UCB diletanti utkáme a vy se budete zpovídat a platit!

Zrovna jsme to řešili v jiném tématu, psal jsem, že UniCredit Bank má recenze uživatelů hodně špatné a že bych si do banky, kterou údajně založila italská mafie na praní peněz ze své kriminální činnosti, peníze raději neuložil.
Jinak obecně si myslím, že k tomu, aby některé banky měli hodně klientů a některé málo, slouží konkurenční trh a ten je u nás nastaven dobře. V ČR je hodně bank s různou úrovní služeb a stačí, aby si klienti správně vybrali.
Osobně nemám vysloveně špatnou zkušenost nikde, kde jsem byl. Kdysi byly problém nesmyslné často až bizarní poplatky, ale dneska už je to taky jinde.