Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem investícia 20t€

Dobrý deň,
Mám momentálne tak na 5 rokov voľných 20000€, viem že to nie je veľa, ale rád by som ich ak nie zhodnotil, tak aspoň udržal hodnotu.
Rozmýšľam nad investíciou do zlatých mincí, nie investičných, ale RU 10 a 20 zlaté Koruny. Zbieram bankovky, ale do tých investovať veľmi nechcem.
Ma niekto nejaký lepší nápad?

Vďaka za každú ideu
Ra100

Svého času jsem kupoval investiční zlaté mince český lev 1/25 Oz a dobře stoupaly,
doplňkové penzijní připojištění jsem si nechal jen v základu, všech akcií jsem se zbavil,
celkem jsem prodělal na nich snad 80 000. Na všechno jsem se vyprdnul a jsem turista po spořících účtech.
Jako zajímavost uvádím, že třeba termínovaný vklad na 3 měsíce u JT banky je úročený méně
než vklad s výpovědní lhůtou 3 měsíce. Chce to prostě věnovat jedno odpo a detailně se podívat na jednotlivé banky,
taky sledovat akce třeba během reklam v TV, ty jsou tam pořád a minout je nelze.