Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaký bankovní účet na eshop? Osobní nebo podnikatelský?

Ahoj spouštím eshop na mé výrobky a chtěl bych se zeptat v jaké bance si mám otevřít účet který bude propojený s eshopem. Stačí osobní nebo je potřeba podnikatelský? Jaká banka se Vám osvědčila. Platbu tam mám nastavenou zatím kartou a dobírkou. Platební brána tam není ale chtěl bych ji tam dodělat. Děkuji :-)

Změna předmětu, původně: Účet na eshop (host)

No - trochu porozmýšľaj. Ideš podnikať, teda buď na živnosť, alebo ako firma - tak na to je firemný účet. Ten i tak budeš musieť daňovákom nahlásiť. A ak by sa niečo stalo ohľadom firmy, podnikania - tak ako prvé sa pojde po firemnom účte. Do tej doby je tvoj súkromný chránený, je bokom.