Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem půjčka při zadlužení

Dobrý den, když to shrnu mám nějaké půjčky, které pravidelně splácím a nikdy se nestalo, že bych splátku nezaplatil. Ale momentálně mám nějaké osobní problémy a dostal jsem se do nepříjemné situace a potřebuji akutně půjčit peníze a nikoho z rodiny ani přátel nemám, kdo by mohl. Banka ani nějaká klasická nebankovní půjčka jako je Zonky mi nepůjčí skrz to, že už mám několik půjček. Je nějaká cesta nebo nebankovní společnost, která půjčuje i zadluženým nebo nemá cenu ani hledat a je to ztráta času? Předem díky za jakékoliv rady nebo zkušenosti.

A co teda si místo splácení takový obos odkládat, těch 50k se ušetří daleko dřív, než by trvalo jeho splácení.
Osobně nejsem příznivcem amerického způsobu života, tj. být permanentně v mínusu (máte jistotu, že vám nikdo nic nevezme, když neni co, ale věřitelé Vás prostě mají v hrsti).