Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem AKCIE na XETRA alebo NASDAQ

Ahojte, chcel som sa len opýtať aký je rozdiel keď kúpim v Slovenskej sporiteľni na georgovi akcie applu cez NASDAQ alebo XETRA FRANKFURT.
Jediný rozdiel ktorý som si tam všimol, že na NASDAQu to je v dollároch a na XETRe v eurách.
Zá prípadnú odpoveď vopred ďakujem.

Jaké konkrétní rozdíly v podmínkách tam má Česká spořitelna (v SK) nevím, protože banku, která se ke mě chovala celé devadesátky jako nenažraná nepoužívám, když už je tolik jiných možností, ale mimo to rozdíl může být pravděpodobně ve volalitě a s tím související i možné odchylce ceny. Jinak právě proto, abys nemusel řešit kurzový rozdíl, to na tu XETRU dali.