Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ako funguje Paypal

Zdravím,
Náhodou by ste mi nevedeli poradiť ako funguje služba Paypal? Či treba mať nejaký externý účet, ako napríklad v Slovenskej sporiteľni, alebo stačí osobný paypal účet a tam sa ukladajú peniaze? Aj keď z práce, keď dostanem výplatu, či by bolo možné ju poslať tam...
Ďakujem veľmi pekne za každú odpoveď

Výplatu si nech na normálním účtu v nějaké bance zdarma (třeba FIO) a pak si přeposílej kolik potřebuješ. Nebo chceš mít celou výplatu na Paypal? A jak budeš platit např.trvalé příkazy a kartou v obchodech? Ale já Paypal nemám, třeba to i nějak jde.