Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bitcoiny na Skrill

Ahojte. Vie mi niekto poradit stranku kde mozem urobit transfer z bitcoin na moju Skrill penazenku? Mam jednu stranku vola sa paybis ale tam posielaju kedy sa im zachce. Raz povolia prevod a raz zamietnu a poslu bitcoiny naspat do penazenky. Viete mi dat nejaku spolahlivu stranku? Potrebujem dostat svoje BTC na svoj Skrill ucet. Diky

Bitcoiny někde v nějaké peněžence jsou. Tak je z té existující přepošli na svou skrill adresu. Posilat je někam a odsud na Skrill je zbytečné vyhazování peněz za poplatky.

Pokud bitcoiny zatím nemáš a chceš je na Skrill poslat, tak se nejprve podívej, zda Skrill neumožňuje rovnou nákup.
Jinak spolehliva stranka pro nákup a posílání je třeba https://www.blockchain.com/

Pokud chceš nakoupit za CZK, tak https://coinmate.io/

Ja mam uz Skrill penazenku ale tam sa da len nakupovat bitcoiny, nabit cize depositovat penazenku s BTC sa neda. Mam zakazky, kde mi platia s BTC a preto potrebujem sposob ako previest BTC na Skrill penazenku. Pouzivam site Paybis ale raz akceptuju prevod a raz nie, ako sa im zachce. Potom ked neakceptuju tak musim niekedy aj 5 hodin cakat kym mi poslu na Exodus naspat BTC. Ked mi niekto najde dokonaly sposob nantransakciu BTC to Skrill tak dam nejaku financnu odmenu. Diky