Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dum na klic - pozemek studna jimka

Ahoj vsem mam dotaz chceme s pritelkyni dum na klic a mame zhruba 3,5 milionu chci se zeptat mohlo by to stacit na 3+1 i s pozemkem studnou a jimkou? nikdy jsem se o to nezajimal tady se ptam poprve vubec - vubec nevim kde se o tom poradit.

Zprava pro HOST - ano uz mame po dedictvi ano uz mam splacene vsechny dluhy a ano budeme si brat tu hypoteku...

Takze ted tu jsem zpet :)

Vypadáte na budoucí oběť nějakých podvodníků. Pozemky v těchto destinacích s napojením na sítě budou minimálně za 1500?- Kč za metr čtvereční. Bungalov v této době kdy ceny stavebních materiálů stoupají raketovým tempem nejsem schopen vůbec odhadnout. Pokud mohu poradit tak bych chvilku počkal a souběžně sháněl informace. Spousta lidí je na tom podobně a jelikož o tom nic neví tak nalétnou realitce či někomu jinému. Osobně si myslím, že 3,5 miliónu by stačilo kdyby byl Váš pozemek.

U nas by ti 3.5mil stacilo (5 arov + 100m2 bungalov a mozme byt susedia), ale situacia na trhu je momentalne taka, ze ceny stavebneho materialu so schopne ist z tyzdna na tyzden o 10-20% hore.
Momentalne je velmi zly cas na stavanie, uz vcera bolo neskoro, co bude zajtra nikto netusi.