Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vnútroštátna preprava - Slovensko

Dobrý deň,
potrebujem si zabezpečiť prepravu tovaru (malého tovaru (cca do 5kg)). Tovar by som potreboval zasielať zo svojej adresy (Okres Levice) po celom slovensku. Pozerám si stránky no vidím že takáto preprava stojí cca okolo 10eur a to mi príde moc kedze budem prepravovať výrobky v cca 10eur cene. Viete mi poradiť akým spôsobom by to bolo najlacnejšie a najpohodlnejšie posielať po celom Slovensku ?

Ešte by som doplnil že tovar by som odosielal každý druhý / tretí deň.

S pozdravom
Martin

Cena prepravy zalezi od viacerych faktorov.
Rozemry, vaha a predovsetkym pocet.
Kazdy prepravca ti posle ponuku ak ho oslovis, v tvojom pripade pojde urcite a nieco lahke a male (za 10ecok to ine nemoze byt), takze rozhodovat bude len pocet.
Kludne sa mozes dostat na cenu 5 eur za balik.