Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Placení záloh na služby spojené s užíváním bytu v SVJ prostrednik

Ahoj vsem mame jako SVJ prostrednika ktery nam dela vyuctovani k bytum - preplatky nedoplatky celkove vyuctovani atd.... vzdy se posila mesicne nebo rocne - platime si to jako sluzbu za 160 kc mesicne.

Chci se zeptat mam 1 200 000 .- kc a rad bych je poslal nekam kde by se 20 let odecitalo z tech penez na poplatky ale nevim jestli tedy na ucet SVJ. nebo jestli to mohu dat nekam do meziprostredi kde to nekdo bude posilat.

jak tyhle veci funguji? da se to nejak osetrit aby na to nekdo nesahl ale aby se penize posilali tam kam maji ?

nejake zkusenosti ? dekuji.

Tazatel se neumí chovat. LOCK. (host)

Co je na tom spatneho se ptat na forech ? co ty muzes vedet co ja budu mit na ucte za 2-4 mesice?

Neni nutne od vas furt psat kdo co kdy psal nejste jediny kdo si umi vyjet IP jste s tim trapny - akorat branite odpovedim - kdyz neco nevim tak se tu ptam - proboha co je spatneho se ptat co a jak mam udelat s penezi ktere budu mit????!!!

Nerozumim vasi snaze kompromitace s tim co jsem kdy a kam jak napsal a pod jakou prezdivkou - jsou to moje oduvodnene otazky ktere vyplynuly z toho jak se veci deji - kdo se neinformuje je hlupak. a co je vam do toho kolik kde ja penez mam nebo budu mit?? budto odpovezte nebo se sem nevtirejte radoby chytrak ja ho znam ... ubozaku nechapu co presne tim sledujes.

Takze vase odpoved na moji otazku je tedy jaka ? to jsem preslechl.