Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Prapodivná výplata

Dobrý den pánové a dámy. Opravdu jsem byl v šoku, když jsem dnes obrdžel platební pásku (emailem elektronicky)
Čtu na ní kolik jsem vydělal a málem jsem padl na zadek 46080Kč!! To jsem ještě nikdy3-[ nevydělal!!
Podával jsem ve firmě před cca 1/3 rokem danové přiznání co kdyby neco sem si říkal, a ejhle....
Roční zučtování daně 24960Kč-. Ptám se, je tohle normální?

A tobě za celej rok nepřišlo divný, že platíš nějak vysoký daně? To si neprohlídneš nikdy výplatní pásku a neprojdeš jednotlivý položky? Pak tady žehráme na finanční gramotnost mladých lidí, co právě vyšli ze školy, ale staří, životem už trochu ošlehaní psi, na tom nejsou o moc líp.