Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Daňovépřiznání studenta na HPP

Dobrý den,
v Dubnu 2020 jsem nastoupil na HPP. Dle potvrzení o studiu jsem byl studentem od 1.7.2019-30.10.2020. V daňovém přiznání mám napsané, že jsem byl studentem pouze 5 měsíců. Jak mám vyplnit daňové přiznání tak, abych zbytečně nepřišel o daně? Mám přikládat pro jistotu potvrzení o studiu z minulosti?

Další dotaz je, že jsem byl v Březnu 2020 stále studentem, ale pouze brigádníkem ale asi zapomněli započítat potvrzení o studiu a výplatu mi tehdy zkrouhli z nějakých 18 tis. tuším na 14. Je nějaká možnost jak vrátit tuto srážku nebo stačí pouze zpětné potvrzení o studiu?

Děkuji za odpovědi

Jak už napovídá přezdívka, tak se budu asi stále ptát. :D
Jak to přesně mám vyplnit do toho daňového přiznání? Vůbec se v tom nevyznám. Není nějaký návod na internetu nebo podobný případ na poradně, který jsem přehlédl? V případě nejasností rád vyfotím.

Kde jste vzal těch 24 480? Jak můžu dosáhnout takovéto částky?

Omlouvám se za možná dětinské dotazy ale vážně nevím pod čím a jak mám všechno hledat.