Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Daňové přiznaní - program.

Zdravím.
Zatim mi daňové přiznaní zajištovala kamoška přes nějakou známou.
Nemam žadne ulevy atd, jen 2 přijmy a chtěl bych to zkusit sam.
Vždy jsem od ní dostal jen jednu A4 vytíštěnou na počitači.
Doporučte nějaký program ve kterem to mohla dělat?
Děkují.

Děkují za rychlou reakci ale bych řek, že tam toho je moc.
Ta paní vždy říkala, že na to bude stačit zjednodušené daňové přiznaní.
Je to jen jedná A4. Na první straně je jen jen info o mně a na druhé příjmy.
Na první straně nahoře je napsané.
Přiznaní k daní z přijmu fyzických osob pro poplatníky mající pouze příjmy ze závislé činnosti ze zdrojů na území České republiky.
Děkijí.