Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Student - danění více brigád

Dobrý den,
potřeboval bych poradit ohledně daní. Jsem student VS. Mam dlouhodobou brigádu na dpp pro svoji školu a zároveň několik brigad ročně pro obec kde bydlím. Minuly týden mě zaskočila a vyděsila paní účetní ve skole ohledně dani. Potřeboval bych poradit jak s daněmi a co je moje povinnost, co je dobrovolné.
Snažil jsem se o dané situaci přečíst co nejvíc, ale nikde jsem nenašel svůj specifický případ (ani zde na fóru ne).
Moje situace:
Jsem student.
Od srpna do prosince jsem mel dpp pro školu, kde jsem ani jeden měsíc nevydelal vic jak 10000. Ruzivy papír podepsany nemam.
V květnu jsem mel brigadu na dpp pro nasi obec, kde jsem jednorázově dostal 9000 a podepsal jsem růžový papír.
V listopadu jsem mel opět brigádu na dpp pro obec za 9000 ale růžový papir jsem nepodepsal.
Budu velice rád za jakoukoliv radu.
Dekuji

Od všech zaměstnavatelů si vyžádej Potvrzení o zdanitelných příjmech za rok 2020 a do konce března podej přiznání. Pokud máš datovou schránku, musí být podání v *xml, jinak bude "za papírové přiznání" pokuta.

Pokud si s tím nevíš rady, udělej si tu registraci, pošli mi soukromou zprávu a udělám ti to.