Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tarify telefonu

Ahoj, při výpovědi smlouvy mi volali z vodafone a nabídli cca za 300 Kč neomezené volání, sms a data 1,5 GB. To je málo, tak jsem to nevzal, ale v porovnání s ceníkovými nabídkami - zázrak. Tak doporučuji, pokud máte smlouvu méně výhodnější než tuto, řekněte jim, že odcházíte, protože máte lepší nabídku v rámci firmy, kde pracujete a uvidíte, najednou to půjde. Ale volali až za nějaký čas, myslím týden, dva. Jinak mám dotaz, jaké tarify máte Vy? Jde z nich vymáčknout ještě víc dat? Tak 10 GB by už mohlo být dostatečně atraktivní, abych do toho šel.

V ceně mám 100 minut volání + 50 SMS měsíčně, 119 Kč. Nevybrané minuty a SMS se dají převést do dalšího měsíce, maximum takto nasysleného je 200 minut a 100 SMS. Data nevedu, nepotřebuju. V síti operátora je volání a SMS neomezené, jediný takový člověk, kterého znám, je manželka.

Tento tarif mi bohatě stačí.