Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mam sanci dostat hypoteku?

ahoj vsem myslite ze mam sanci dostat hypoteku na 2 miliony kdyz mam ted 470 000 dluh jsem po zkusebni dobe - pracuji uz pul roku splacim jak mam a mam byt v OV odhadnuty na 2.3 mil? byt nemam zatizen nicim - exekuci nebo rucenim.

dekuji za postrehy
Změna předmětu, původně: Hypoteka ? (Kurt)

Hele banky se liší v míře byrokracie a v úrocích, ale takové ty základní požadavky, tam jdou všechny na kost, tak to si myslím, že bude ve většině bank podobné. Prostě chtějí hypotéku dát, pokud to jde a splní limity.