Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pc Stůl vhodný na stěhování?

Budu se stěhovat a kupovat vlastní stůl pro PC. "Brzo" (to může být cokoliv od pár měsíců do dvou let) se ale budu stěhovat zase jinam. Chci nějaký "PC stůl" který vydrží stěhování. Chci jednoduchý, levný, "velký" PC stůl co to stěhování vydrží. Budu na něm mít 2 monitory (a možná i PC)? Takže nechci žádného vyloženého prcka+chci slušnou nosnost.

Původně jsem chtěl koupit cca tento:

PC stůl JH311, švestka | NEJLEVNEJSINABYTEK.CZ

Ale tyhle Levné laminové/dřevotřískové stoly prý nic moc nevydrží, jak to jednou složíte tak to prý už nejde rozložit (?) a tak to musíte stěhovat celé a jednak to nevydrží to stěhování/převoz a jednak těžko říct jestli se s tím dokážete vůbec vytočit z bytu, dveří, chodeb, schodů atd. v domě, jestli to vubec půjde "pronést".

Jaké máte zkušenosti s těmito stoly? vydrží stěhování a jdou vubec vynést skrz dveře "normálních bytů"?

Případně jaký stůl/typy stolů byste mi doporučily jkyž chci aby to vydrželo stěhování a šlo složit/rozložit opětovně a pronést dveřmi?

Díky

A to se týká i těchto levných dřevotřískových stolů jako mám v tom prvním příspěvku (odkaz)? Ty jdou taky rozložit? A po opětovném smontování pořád budou držet "pevně" jako původně...? Já četl že po opětovném smontování to už moc nedrží a je skoro na vyhození... (?)